Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Problem z klimatyzacją typu climatronic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Problem z klimatyzacją typu climatronic

    staraoctavia, no "dularów" to nie braliście, faktycznie 8) Zresztą ja tam bym wam złamanego "dulara" za to nie dał :twisted:

  • #2
    [O2] Problem z klimatyzacją typu climatronic

    Hej, mam problem w swojej O2, mianowicie kiedy załączam klimatyzację z klimy zaczyna lecieć chłodne powietrze, niby wszystko tak jak powinno być ale... po ok 30-40 sek climatronic zamyka wszystkie klapy i przestaje wiać powietrze w ogóle. Kiedy wcisnę przycisk ECON i wyłącze klimę to buchami chłodnym powietrzem nagromadzonym wewnątrz nadmuchów. Po podłączeniu pod VCDS-a clima nie pokazuje żadnych błędów ! W ramach bezsilności pojechałem do ASO na diagnostykę klimy po 3,5 h diagnosta przyszedł i powiedział mi, że sprężarka jest ok, silniczki są ok, czynnik jest w klimie, temperatura na czujnikach ma ok 6*C i on PRAWDOPODOBNIE stawia na panel climatronica ale potrzebuje jeszcze przynajmniej z 3-4 h, żeby to ustalić oczywiście za dodatkową opłatą.

    Moje pytanie do was:
    Czy ktoś miał juz taki problem, jeżeli ta to jak go rozwiązał?
    Czy ktoś z Łodzi bądź okolic dysponuje chwilą czasu popołudniu, żebym mógł podjechać i przepiąć na chwile panel w celu sprawdzenia czy faktycznie jest walnięty?

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez gundam02
      PRAWDOPODOBNIE stawia na panel climatronica ale potrzebuje jeszcze przynajmniej z 3-4 h, żeby to ustalić oczywiście za dodatkową opłatą.
      Podjedź na spota i zamień się z kimś panelami. IHMO, jeśli byłaby to usterka elektryczna wywaliłoby błąd.
      mkII 20VT (600h worked)
      Roooooomster

      Komentarz


      • #4
        Albo na spota albo jak ktoś znajdzie chwile czasu w tyg bądź w weekend chociaż teraz wakacje więc się dostosuje dalej jak ktoś miał podobny problem to niech da znać

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X